Apie mus

Kai gyvenimo tempas diktuoja: daugiau / ryškiau / geriau, mes ateiname sukurti tikro įspūdžio – Jūsų šventėms, įvaizdžiui, fotosesijoms ar socialinėms medijoms. Mes kuriame degdamos noru sustabdyti žvilgsnius, ir tai darome vedamos pasitikėjimo, žinojimo ir aiškumo.

Įsiklausome į Jūsų nuomonę, pasikliaujame savo intuicija bei PATIRTIMI, o tada pasiūlome ir įgyvendiname tai, kas išliks atmintyje. Jums, mums ir jiems.

Austėja Jablonskytė

Austėja Jablonskytė

Aš ateinu sukurti išskirtinumo: į fotosesijos, renginio ar pristatymo įgyvendinimą žiūriu iš modernios perspektyvos. Siekiu padaryti ne gerai, o puikiai. Aukšti standartai keliami kiekviename žingsnyje, nes jie ir suteikia tikrąją kokybę.

Išskirtinės renginių temos skatina žaisti įvairiausiomis idėjomis – kultūros, meno, muzikos, kino, šokio ir mados įkvėptai. O patirtis leidžia tai daryti sklandžiai, pasitikint vizija ir didžiuotis rezultatu.

Rasa Puodžiūnienė

Rasa Puodžiūnienė

Aš atsakinga už susitarimus, sprendimus ir jų detales. Mano raktažodžiai: sklandžiai / laiku / ramiai / strategiškai.

Viską išsprendžiu, nieko nepraleisdama pro akis. Viskas įmanoma, kai dirbi nuosekliai ir žinai, ką nori pasiekti. Mes kartu su „Austėjos Efektu“ visada tai užtikrintai žinome. 

Portfolio