Renginių organizavimas ir dekoravimas

Kai nusibosta klasikiniai kokteiliai, atsikartojančios temos, dešimtis kartų matyti šou – ateiname mes. Kūrybiškai pažiūrime į Jūsų renginių tematiką arba pasiūlome ją pačios!

Kam svarstyti, planuoti, nerimauti, ar pavyks, kai viskas gali įvykti sklandžiai ir be priekaištų – su WOW efektu.

  • 1. Idėja

  • 2. Renginio konceptas ir eiga

  • 3. Vieta ir dekoracijos

  • 4. Kuravimas

Renginių organizavimas - Austėja ir Rasa

Viskas prasideda

nuo pokalbio! Per jį susipažįstame su Jūsų poreikiais, išklausome Jus ir Jūsų idėjas, įsigiliname į renginio konceptą, siūlome savo idėjas ir apibrėžiame Jūsų renginio tikslus. O tada keliaujame daryti to, ką tikrai mokame, – generuoti tolesnių idėjų, kurti galimų scenarijų ir imtis pasirengimo darbų!

Per daugybę metų šioje srityje atradome tiek partnerių, kad visada žinome, kam paskambinti, kai prireikia floristų, išskirtinės spaudos, netradicinių dekoracijų ar vietos, programos, muzikinių pasirodymų, modernių instaliacijų ir malonių netikėtumų! Vertės elementas: gerokai sutrumpiname procesą, kurio neišvengtumėte pradėdami viską nuo "0" ir užantspauduojame WOW efektu!

Renginio kuravimas

Sklandi eiga

Renginio kuravimas – tai dalis, kai stebime, kaip įgyvendinamos vizijos ir planas. Malonu stebėti Jūsų šventės dalyvius ir Jus pačius, kai rezultatai pranoksta lūkesčius, nes viskas apgalvota iki mažiausių detalių. Plačios šypsenos išduoda, kad šventė patiko.

Kas yra „Austėjos Efekto“ standartas? Drąsios idėjos, pagarba klientui, aukšti standartai, aistra darbui ir trokštamas rezultatas.