Paslaugos

“Austėjos Efektas“ – tai kūrybinis biuras, gebantis Jūsų renginius, fotosesijas, filmavimus, švenčių scenarijus ir jų įgyvendinimą pakelti į naujas WOW efekto aukštumas.

Mūsų veiklos sfera apima renginius klientams, darbuotojams, įvairių mokymų organizavimą, tam tikrų renginio detalių paruošimą (fotosienelės, kvietimai, aplinkos stilizavimas ir dekoravimas ir kt.).

Organizuojame ir įgyvendiname žmonių arba produktų fotosesijas, filmavimus. Pasiūlome geriausias vietas, garsistus, apšvietėjus, atlikėjus, maisto tiekėjus, barmenus, žurnalistus ir fotografus, labiausiai tinkančius Jūsų renginiui.

 • Renginių organizavimas

  Renginių organizavimas

  Kai nusibosta klasikiniai kokteiliai, atsikartojančios tematikos, dešimtis kartų matyti „šou“ – ateiname mes. Kūrybiškai pažiūrime į Jūsų renginių tematikas – arba pasiūlome jas pačios! Kam svarstyti, planuoti, nerimauti ar pavyks, kai viskas gali įvykti sklandžiai ir be priekaištų – su WOW efektu.

 • Produktų fotosesijos ir filmavimai

  Produktų fotosesijos / filmavimai

  Mes žinome kaip priversti Jus išsiskirti – nesvarbu ar fotosesija asmeninė, ar įvaizdinė. Nori kažko iš fantastikos srities? Pasitelkiant mūsų 18 metų patirtį ir vizijas – nors ir į kosmosą. Tik čia raketos nereikės, o jei ir prireiks – suorganizuosime ir ją.

 • Produktų pristatymas

  Produktų pristatymas

  Parodyti taip, kad nuskambėtų garsiai. Plojimai ir socialinės medijos. Taip ir įsivaizduojame – puošnūs svečiai būriuojasi, atmosfera spragsi iš nekantrumo, o tada – Jūsų produktas/paslauga užgniaužia kvapą, tapdamas puikiausia vakaro kulminacija.

 • Verslo dovanos

  Verslo dovanos

  Mūsų duetas pasirūpins viskuo: nuo dovanų idėjų iki galutinio pasirengimo jas įteikti. Jūs sutaupysite laiko, o rezultatas tikrai pradžiugins – Jus ir Jūsų verslo partnerius. Padarykite įspūdį – kūrybiškumu ir kokybe.